Paylaş:

Kuruculuğunu eski İl Milli Eğitim Müdürlerinden Emekli İlköğretim Müfettişi Abdurrahman ŞAHİN’ in, Müdürlüğünü Emekli Öğretmen Raife ŞAHİN’ in yapmakta olduğu Özel Kocaeli Yıldız Anaokulu 1998- 99 eğitim- öğretim yılından beri hizmet vermektedir. Okulumuz İzmit şehir merkezindeki 3 katlı kendi binasında, 400 metrekarelik oyun bahçesiyle eğitim- öğretimini sürdürmekte olup, kalitesinden ödün vermeden büyük bir titizlik ve özveriyle çalışarak okul öncesi dalında her zaman ön planda olmayı başarmıştır.

   Her çocuğun dünyanın en değerli varlığı olduğu anlayışından yola çıkarak gelecekte edinecekleri kişiliği şekillendirmek adına çocukları; Sorumluluk alabilen, isteklerini ve ihtiyaçlarını sağlıklı ve düzgün bir Türkçe ile ifade edebilen, Sosyal ortamda var olabilen, Olumsuzluk ve sorunlarla başa çıkabilen, bardağın dolu yanını görebilen çocuklar yetiştirmek eğitim felsefemizi oluşturmaktadır.

   Sınıflarımızın kontenjanı “ 9- 13” arasında sınırlıdır.

   Yemeklerimiz okulumuzda, okulumuz aşçısı tarafından hijyen ve titizlikle hazırlanmaktadır. Yemek listelerimiz beslenme uzmanımız tarafından aylık olarak hazırlanmakta olup velilerimize aylık bülten ile beraber sunulmaktadır.

   Çocuklarımızın tüketeceği tüm gıdalar günlük olarak seçkin markalardan ve yerlerden alınıp tüketilmektedir.

   Anaokulumuz 1-6 yaş grubunu içeren tam gün, yarım gün olarak tam yıl (12 Ay) hizmet vermektedir. Çalışma saatleri 07:00- 19: 00 arasındadır. Okulumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olup, resmi devlet okullarıyla aynı denklikte ve MEB müfredatına uygun anasınıfına sahip özel bir okuldur.

 

 

   Otopark: Okulumuz binamızın bitişiğindeki otopark ile anlaşmalıdır. Kendi araçlarıyla çocuklarını okulumuza getiren velilerimiz otoparktan ÜCRETSİZ olarak yararlanabilirler.

   Servis: Servisimiz şehrimizin her yerinden sabah ve öğlen saatlerinde çocuk almaktadır.

   İletişim: Aile ile işbirliği ve iletişim, uyguladığımız eğitim öğretim programının vazgeçilmez bir unsurudur.

OKULUMUZ ANASINIFI M.E. BAKANLIĞINA BAĞLI TÜM OKULLARIN VE KOLEJLERİN ANASINIFLARI İLE AYNI STATÜDEDİR.Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda